Nova cena: 93,17 EUR
kos
»»»»»

Nekaj za prave ljubitelje košarke, baseballa in nogometa….

Drugačen in izviren igralni set 3v1 z neverjetnim ogrodjem, predstavlja rekreacijo na poseben način. Set je primeren za vse otroke, starejše od 8 let. Igranje s tem setom bo zagotovo posebno in zabavno, tako za otroke kot tudi za odrasle ljubitelje iger z žogo. Ta poseben igralni set ima 8 igralnih načinov. Igrate lahko sami ali z enim nasprotnikom. Izbirate lahko med 4 košarkarskimi načini, 2 baseball načina in 2 nogometnima načinoma igre. Na dnu ogrodja se nahaja je praktičen zbiralec žog.

Načini iger:
1.način:
Primeren za igro enega igralca. Igralec meče na domači (home) obroč in doseže lahko največ 100 točk v eni igri. V tem načinu čas ni omejen.
2. način:
Način za eno osebo in sicer igralec mora doseči točke na gostujočem (visitor) obroči. Dosežete lahko največ 100 točk. Čas v tem načinu ni omejen.
3. način:
Primeren za igro enega igralca in sicer igralec dosega točke z metanjem žoge na izmenično na domači (home) in gostujoči (visitor) obroč. Dosežete lahko največ 100 točk. Čas v tem načinu je neomejen.
4. način:
Način za dva igralca in sicer vsak igralec mora doseči točke na svojem domačem oziroma gostujočem obroču. Točke se podvojijo za vsak strel. Čas v tem načinu je nastavljen na 1 minuto. Zmagovalec je igralec, ki v 1 minuti na svojem obroču doseže največ točk.
5. način:
Način za dva igralca in sicer vsak igralec mora doseči točke na svojem domačem oziroma gostujočem obroču. Točke se podvojijo za vsak strel. Časovne omejitve ni. Vsak igralec začne z 20 točkami in za vsak uspešen strel z žogo se odštejeta 2 točki. Zmagovalec je igralec, ki prvi doseže nič točk ali uspešno zadane 10 strelov.
6. način (tekmovalni):
Način za dva igralca, znotraj ene tekme je 20 iger, vsaka igra traja 5 sekund. Vsak igralec mora doseči točko na svojem obroču. Igralec, ki v vsaki petsekundni tekmi na svojem obroču osvoji prvi točke, prejme 2 točki. Rezultati posamezne igre se seštevajo. Zmagovalec igre je igralec z največ doseženimi točkami na koncu tekme.
7. način (tekmovalni):
Način za dva igralca, znotraj ene tekme je 12 iger, vsaka pa traja 5 sekund. Vsak igralec mora doseči točke na svojem obroču. V igrah 1-3 in 7-9 prvi igralec, ki uspe prvi uspešno zadeti, prejme 2 točki. V tekmah 4-6 in 10-12 prvi igralec, ki uspe prvi uspešno zadeti, prejme 3 točke. Zmagovalec je igralec z največ točkami na koncu tekme.
8. način:
Način za dva igralca, 10 točk doseči v časovni omejitvi 99 sekund... Prvi igralec igra, dokler ne doseže 10 točk oziroma največ 99 sekund, nato drugi igralec začne igro. Igralec, ki v najkrajšem možnem času doseže 10 točk, je zmagovalec.

Za delovanje igralne plošče potrebujete 3x1.5V baterije (niso priložene). Če na napravi ni aktivnosti 3 minute, bo plošča prešla v način mirovanja.

zračna tlačilka: 19 x 6 cm

Igralni set 3v1 bo zagotovo popestril vaš prosti čas s posebnim odklopom in prijetnim druženjem z vašimi »nasprotniki«!